piątek, 9 stycznia 2009

Lubimy to!

... naprawdę bardzo to lubimy, siedzimy w tej branży nie od dziś, każdy z nas jest technologicznym geekiem, kiedyś głównie o tym gadaliśmy między sobą, a teraz sądzimy, że wartko o tym pisać. Z racji naszych szerokich kontaktów branżowych zdecydowaliśmy się na bloga o Dellu :)

Krótko przedstawiam nasz skład pisarski:
Manente - głowa nie od parady, komputery i technika ich powstawania to jego żywioł, bacznie kontroluje też rynek nowo pojawiających się konceptów. Cieszy się że Dell pojawił się na stałe w Polsce.

Futurista - zapalony tele(fono)maniak, ale bacznie śledzi też techno-trendy ogólnoświatowe. Jest ciekawy co wynikie ze styku tych dwóch coraz bardziej przenikających się światów. Dla niego Dell to przede wszystkim wizja rozwoju biznesu.

Azifafello - Internetowy szczur penetrujący głównie e-sklepy oraz portale technologiczne i komputerowe. Nie przeoczy żadnej informacji nie tylko o Dellu. W wolnych chwilach pasjonuje się mocą obliczeniową platform growych - testując je całymi nocami. Dla niego Dell to szansa na jeszcze więcej gier w jeszcze krótszym czasie.

Marcia Gie - ma słabość do katowania wszelkich platform na których testuje najgłupsze gry świata. Myśli że istnieje sprzęt, który może udźwignąć 30 programów otwartych w jednym czasie, w tym kilka sklepów internetowych, wyszukiwarek, gier online oraz programów z jej ulubionego pakietu Office. Dla niej Dell to jedyna droga do szczęścia w otwieraniu kolejnych okien. Ten sprzęt naprawdę to przetrzymał.
dodajdo.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz