piątek, 23 stycznia 2009

Człowiek z szafy

Chyba każdy gracz marzy o swojej samotni. Cichym, spokojnym miejscu, gdzie przez nikogo niepokojony będzie mógł długimi godzinami oddawać się wirtualnej rozpuście. Ba, sam śniłem o pełnej izolacji w czasie długich sesji przy Football Managerze. To co pozostało w moim przypadku niezrealizowanym marzeniem, wcielił w życie pewien pomysłowy Rosjanin. Cóż, nieodrodny potomek swych przodków, którzy potrafili nawet wysłać psa w kosmos.

Jak widać, nie zabrakło dbałości o detale. Wygodny, miękki fotel o kolorze kawy z mlekiem, dobrze rozplanowane głośniki, półeczka na kubek w bezpiecznej odległości od klawiatury. Hitem jest dywanik wykorzystany jako podkładka pod myszkę ! Memu zmęczonemu oku nie umknęła oczywiście duża wiedza techniczna rosyjskiego Pomysłowego Dobromira – świadczy o niej wybór monitora Della :) Ciekawe tylko, czy po dłuższej sesji za zamkniętymi drzwiami nie brakuje tlenu?

dodajdo.com

3 komentarze:

  1. Niektórzy mają tak małe pokoje, iżbyś takiej szafy za Chiny nie zmieścił :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwracam uwagę , iż szafa służy też jako półka - jej sufit konkretnie . Iżby nie była to oszczędność miejsca w pomieszczeniu mieszkalnym

    OdpowiedzUsuń
  3. Idealny mebel dla mnie!!!prywatność ponad wszystko. Jak sobie teraz przypomnę ile razy musiałem z szybkością światła zamykać stronki w Internet Explorer przed osobą wchodzącą do pokoju to aż boli ehh. Albo kończyć oglądanie wieczorem filmu bo przeszkadza rodzinie. Gdyby taki mini pokój był dostępny z super wykończeniem to byłbym chyba pierwszym nabywcą. Co do tego zestawu to świetny monitor ktoś sobie sprawił i rewelacyjna podkładka pod mysz.

    OdpowiedzUsuń